Épületautomatika - Mi rendszerben gondolkozunk
HU EN
Karrier

Anyaggazdálkodó / Raktáros

Szívesen biztosítanád a munkavégzéshez szükséges anyagokat és eszközöket a futó projektjeink számára? Pontosan és megbízhatóan tudnád végezni a raktározást? Csapatjátékos vagy? Igen!?

Ebben az esetben Téged keresünk!

Szakmai kihívások:

Irodai feladatok:
  • Épületautomatika rendszerek kivitelezéséhez/karbantartásához szükséges anyagok, eszközök megrendelése, rendelések érkeztetése
  • Raktározással és árukezeléssel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása
  • Tárgyi eszközök nyilvántartása
  • Vállalatirányítási rendszer használata
  • Folyamatos kapcsolattartás beszállítókkal, kollégákkal

Logisztikai feladatok:
  • Árumozgatás, áruátvétel és kiadás
  • Áru kiszállítása (céges személygépkocsival)
  • Leltározás
  • Raktári rend fenntartása (raktár mérete kb. 70 m2)

Mi jelöltünk vagy, ha
  • Középfokú végzettséged van
  • Legalább 1-2 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Van „B” kategóriás jogosítványod
  • Vannak általános számítógépes ismereteid (MS Office)
  • Jó a problémamegoldó képességed
  • Gyors, pontos és önálló vagy

Előnyként értékeljük, ha
  • Rendelkezel  villamosipari cégnél szerzett munkatapasztalattal
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Tudsz kommunikálni angol vagy német nyelven

Amit kínálunk Neked:
  • Hosszú távú munkalehetőséget, alkalmazotti jogviszonyban Magyarország egyik legnagyobb épületautomatika cégénél
  • Versenyképes juttatási csomagot
  • Magánhasználatra is engedélyezett mobiltelefont
  • Kényelmes irodát
  • Fakultatív közös programlehetőségeket

A pozícióra való jelentkezéshez kérjük töltse ki az alábbi űrlapot: