Épületautomatika - Mi rendszerben gondolkozunk
HU EN
Karrier

Gazdasági asszisztens

Precíznek és gyakorlatias gondolkodásúnak ismered magad?
Képes vagy önállóan dolgozni és csapatjátékos is vagy?

Akkor köztünk a helyed!

Szakmai kihívások:
Általános irodai asszisztensi és adminisztrációs feladatok, mint pl.:
         házipénztár kezelése
         gépkocsi elszámolások ellenőrzése
         controlling kimutatás elkészítése, aktualizálása
         tárgyi eszköz nyilvántartása, selejtezés dokumentálása
         szerszámkészlet rendelése, kiadása, nyilvántartása
         fizetési felszólítások elkészítése, kiküldése, rögzítése
         eseti számlázás, postázás

Követelmények:
A mi jelöltünk vagy, ha
  • minimum középfokú végzettséged, és legalább 1 éves munkatapasztalatod van releváns munkakörben
  • magabiztos felhasználói szintű Word, Excel, Outlook használattal rendelkezel
  • számodra érték a pontosság, precizitás
  • felelősségteljes, „megoldom” szemlélettel közelíted meg a feladataidat
Előnyként értékeljük, ha
  • angol/német írásbeli nyelvismerettel rendelkezel.

Juttatások:
Amit kínálunk Neked:
  • hosszú távú munka, stabil, jövőképpel rendelkező, piacvezető cégünknél
  • jó munkafeltételek, támogató munkakörnyezet
  • főállás, alkalmazotti jogviszony
  • könnyen megközelíthető, III. kerületi munkahely
  • versenyképes anyagi juttatás

A pozícióra való jelentkezéshez kérjük töltse ki az alábbi űrlapot: